علاء عبدالزهرا، بازیکن عراقی است که فدراسیون فوتبال ایران معتقد بود دوپینگ کرده است و نباید در دیدار برابر تیم ملی بازی می کرد و به همین خاطر باید نتیجه دیدار دو تیم سه بر صفر به سود ایران می شد اما کنفدراسیون فوتبال آسیا اعتراض ایران را رد کرد و عراق را پیروز آن […]

علاء عبدالزهرا، بازیکن عراقی است که فدراسیون فوتبال ایران معتقد بود دوپینگ کرده است و نباید در دیدار برابر تیم ملی بازی می کرد و به همین خاطر باید نتیجه دیدار دو تیم سه بر صفر به سود ایران می شد اما کنفدراسیون فوتبال آسیا اعتراض ایران را رد کرد و عراق را پیروز آن دیدار دانست.

این بازیکن عراقی بار دیگر تاکید کرد که اصلا دوپینگ انجام نداده است. او می گوید که دیگر هیچگاه به فوتبال ایران برنخواهد گشت: “حتی اگر یک میلیارد دلار هم به من بدهند دیگر هیچگاه به فوتبال ایران برنمی گردم. اگر من دوپینگی بودم کنفدراسیون فوتبال آسیا هرگز اجازه نمی داد تا در این رقابت ها شرکت کنم. ما در دیدار برابر ایران شایسته پیروزی بودیم.”

او ادامه داد: در دوران فوتبال خود هرگز مرتکب کار خلافی نشده ام. باشگاه الشرطه عراق نام من را در لیست آسیایی خود رد کرده است. من هیچ مشکلی ندارم و می توانم در هر رقابتی به میدان بروم.

تیم ملی فوتبال عراق در نیمه نهایی جام ملت های آسیا با نتیجه دو بر صفر برابر کره جنوبی تن به شکست داد و باید در بازی رده‌بندی به دیدار بازنده استرالیا و امارات برود.