محمد صادق پورمهدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه تاکنون چندین مورد مناقصه در این خصوص برگزار شده است، افزود: هرچند به دلیل پاره ای مشکلات این مناقصه ها به نتیجه نرسیده ولی همت و اراده تمام مسوولان استان و شهرستان شتاب گیری روند اجرای مناقصه این قطعه است. وی […]

محمد صادق پورمهدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه تاکنون چندین مورد مناقصه در این خصوص برگزار شده است، افزود: هرچند به دلیل پاره ای مشکلات این مناقصه ها به نتیجه نرسیده ولی همت و اراده تمام مسوولان استان و شهرستان شتاب گیری روند اجرای مناقصه این قطعه است.

وی گفت: بزودی این قطعه به یک پیمانکار توانمند که بتواند در کمترین زمان ممکن این طرح را به اتمام برساند، واگذار می شود.

پورمهدی در مورد قطعه دوم از مسیر تبریز – اهر نیز یادآوری کرد: عملیات اجرایی این مسیر آغاز شده و اکثر زیرساخت ها از جمله پل اصلی خواجه در مرحله اجراست که با اتمام آن بزودی این مسیر تا خواجه تحویل می شود.

عملیات اجرایی بزرگراه اهر – تبریز از سال ۱۳۸۷ آغاز شده و تاکنون کمتر از ۲۰ کیلومتر آن ( ۱۲ کیلومتر آن مربوط به قطعه اول از مسیر اهر به تبریز و هشت کیلومتر آن از قطعه سوم از مسیر تبریز به اهر) به بهره برداری رسیده و ۷۵ کیلومتر باقی مانده نیز چشم انتظار همت مسوولان است.