جانشین فرمانده سپاه عاشورا به شدت گرفتن درگیری‌ها میان ارمنستان و جمهوری آذربایجان اشاره کرد و گفت: این هم فتنه جدید آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی در منطقه است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار اصغر عباسقلی زاده روز دوشنبه در آیین تکریم و معارفه فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه بناب با اشاره به اینکه هدف دشمنان از صدر اسلام تا به امروز مقابله با اسلام است؛ افزود: دشمن برای مقابله با این نظام مردمی ترفندهای مختلفی را به کار گرفته است.

وی با بیان اینکه دشمنان اسلام و انقلاب لحظه ای برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی درنگ نمی کنند؛ گفت: هم اکنون هدف اصلی دشمنان ایجاد تفرقه در کشور است.

جانشین فرمانده سپاه عاشورا اعلام کرد: سیاست ایران در این خصوص محکوم کردن اشغالگری است و هدف جمهوری اسلامی حل مسالمت آمیز این درگیری در منطقه است .

سردار عباسقلی زاده یادآوری کرد: باید توجه داشت دین اسلام بزرگ ترین ضربه ای که از صدر اسلام تاکنون دیده است زمانی بوده که مردم از ولی فقیه خود پیروی نکردند.

وی با تأکید بر خدمت رسانی به مردم و اهمیت آن، راه مقابله با دشمنان را فقط خدمت به مردم دانست و تاکید کرد: عدم اطاعت از رهبری تنها عامل بروز مشکلات در جامعه است و تنها راه برون رفت از این مشکلات نیز اطاعت از مقام معظم رهبری است.