مسئولان باشگاه تراکتور به فکر ترمیم خط دفاعی خود هستند.

به گزارش پایگاه خبری توران،تیم تراکتور که فصل پیش را با ۲۵ گل خورده به اتمام رساند،اکنون مسئولان باشگاه تراکتور عزم خود را جزم کرده اند تا تیمی کهکشانی را روانه مسابقات لیگ برتر کنند.

حالا مسئولان باشگاه تراکتور به دنبال ترمیم خط دفاعی خود هستند و با گزینه های مانند،شفیعی،خانزاده و کنعانی زادگان مذاکراتی داشته اند، اما احتمال حضور خانزاده نسبت به سایر گزینه های پررنگ تر است.

کنعانی زادگان،که فصل پیش با بازی های درخشانش در ماشین سازی به تیم ملی دعوت شد و عملکرد مثبتی هم در جام ملت ها داشت،با پیشنهاد های خارجی و داخلی رو به رو شده است،باشگاه تراکتور که به دنبال قرارداد های بلند مدتی هست،پیشنهاد سه ساله به کنعانی زادگان داده است، اما وی نسبت به این مسئله راضی نیست و خواستار قرارداد یک ساله هست.

خالد شفیعی،که آنچنان فصل خوبی را در سپاهان پشت سرنگذاشت،حالا به فکر برگشت به تیم سابقش هست و مذاکراتی هم با مسئولان باشگاه تراکتور داشته است،اما چون خالد شفیعی در زمان محرومیت این تیم از نقل و انتقالات جدا شد و یک فصلی هم در سپاهان نیمکت نشین بوده است،اکثریت هواداران راضی به حضور وی در تبریز نیستند.

خانزاده،که فصل های پیش هم همیشه جزو گزینه های خط دفاعی تراکتور بوده است ، فصل پیش راهی قطر شد و تنها ۱۳ بازی برای الاهلی انجام داده است و همچنین در جام ملت های آسیا هم نیمکت نشین بوده هست،مذاکراتی با مسئولان باشگاه تراکتور انجام داشته است و تا حدودی به توافقاتی هم دست یافته اند و اگر مشکلی پیش نیاید،خانزاده فصل آینده برای سرخپوشان تبریزی توپ خواهد زد.

  • نویسنده : مهدی زینال زاده
  • منبع خبر : توران