رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی رئیس باشگاه پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز را منصوب کرد.

در حکمی از سوی حبیب‌الله آراسته‌راد، به‌منظور ایجاد هماهنگی و توسعه فعالیت‌های باشگاه‌های استان آذربایجان‌شرقی، فاتح‌علی عیدی به سمت رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز و دبیر هماهنگی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان استان آذربایجان‌شرقی منصوب شد.

در حکم رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی برای فاتح‌علی عیدی آمده است:

«در اجرای ماده سه آیین‌نامه تأسیس و فعالیت دفاتر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و نظر به تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی، به موجب این حکم به مدت دو سال به سمت رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز منصوب می‌شوید.

امید است با توکل به خداوند متعال و با صداقت و امانت‌داری و قانون مداری و استفاده از همفکری و همکاری همه اعضای باشگاه و تلاش همه‌جانبه در راستای تحقق سند چشم‌انداز باشگاه و اجرای برنامه‌های پیوست در انجام امور محوله موفق باشید.»

به گزارش آنا، در کارنامه علمی عیدی سه عنوان کتاب، پنج مقاله ISI و علمی و پژوهشی و تألیف و انتشار ده‌ها مقاله در مطبوعات دیده می‌شود. وی پیش از این به مدت ۲۲ سال مدیر و مدیرکلی روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز و استان آذربایجان شرقی بوده است.

عیدی دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم ارتباطات از واحد علوم و تحقیقات تهران و دانشجوی دکترای پژوهش‌محور این رشته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز است.