طبق برنامه اعلامی سازمان لیگ، دو تیم تبریزی حاضر در این رقابت ها از چارچوب بازی های هفته هجدهم، روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری برابر حریفان خود به میدان می روند. بر این اساس روز پنجشنبه سه دیدار از هفته هجدهم در شهرهای مختلف برگزار می شود که طبق برنامه در یکی از این […]

طبق برنامه اعلامی سازمان لیگ، دو تیم تبریزی حاضر در این رقابت ها از چارچوب بازی های هفته هجدهم، روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری برابر حریفان خود به میدان می روند.

فولاد خوستان - تراکتورسازی تبریز

بر این اساس روز پنجشنبه سه دیدار از هفته هجدهم در شهرهای مختلف برگزار می شود که طبق برنامه در یکی از این بازی ها تیم گسترش فولاد تبریز پذیرای تیم سایپا البرز است. پنج دیدار باقی مانده هفته هجهدهم نیز روز جمعه دهم بهمن به انجام می رسد که طبق برنامه در یکی از بازی های مهم تیم تراکتورسازی در انزلی به میهمانی تیم ملوان می رود.

سازمان لیگ فوتبال که پیش تر ازتغییراتی در برنامه لیگ برتر در صورت حذف تیم ملی فوتبال از جام ملت های آسیا خبر داده بود، تغییر زمان مسابقات هفته هجدهم تا بیستم لیگ را اعلام کرد.

سازمان لیگ فوتبال کشورمان هفته هجدهم را هفته تکریم مقام رسالت حضرت محمد (ص) رحمت للعالمین و محکومیت توطئه صهیونیستی اسلام ستیزی و توهین به مقام پیامبر خاتم نامگذاری کرده است.

سازمان لیگ فوتبال همچنین هفته های نوزدهم و بیستم را به ترتیب گرامیداشت دهه مبارک فجر و روز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی و سقوط نظام شاهنشاهی نامگذاری کرده است.

بر اساس برنامه هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور، بازی تیم های  گسترش فولاد و سایپا  در ورزشگاه اختصاصی گسترش فولاد تبریز (بنیان دیزل) و نفت مسجد سلیمان و پیکان  در ورزشگاه شهید بهنام محمد در ساعت ۱۵ و نیز صبا و پدیده خراسان ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام (ره) قم دیدارهای روز پنجشنبه (۹ بهمن) خواهند بود.

دیدار ملوان و تراکتورسازی در ورزشگاه تختی انزلی، نفت تهران و استقلال خوزستان در ورزشگاه تختی تهران نیز  ساعت ۱۵ جمعه ۱۰ بهمن انجام می شوند و  استقلال تهران و سپاهان / ساعت ۱۶:۵۵ در آزادی تهران و  ذوب آهن و پرسپولیس ساعت ۱۷ در ورزشگاه فولاد شهر و فولاد خوزستان و راه آهن نیز ساعت ۱۷:۱۵ همین روز در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم خواهند رفت.