در این اردوی یک ماهه تا پنجم خردادماه ملی‌پوشان در ۲ نوبت صبح و بعد از ظهر زیر نظر محمد وکیلی سرمربی تیم‌ملی تمرینات خود را پیگیری می‌کنند. از آذربایجان‌شرقی مرتضی نریمانی و پویا آریاخواه در این اردو حضور دارند. سیدمرتضی طباطبایی، سیدمتین حسینی، آرین محمودی‌نژاد، عرشیا سعادتی، طاها بهبودنیا، آرمین قلیچ نیازی، امیرعلی دولتی، […]

در این اردوی یک ماهه تا پنجم خردادماه ملی‌پوشان در ۲ نوبت صبح و بعد از ظهر زیر نظر محمد وکیلی سرمربی تیم‌ملی تمرینات خود را پیگیری می‌کنند.

از آذربایجان‌شرقی مرتضی نریمانی و پویا آریاخواه در این اردو حضور دارند.

سیدمرتضی طباطبایی، سیدمتین حسینی، آرین محمودی‌نژاد، عرشیا سعادتی، طاها بهبودنیا، آرمین قلیچ نیازی، امیرعلی دولتی، نیما عزیزمحمدلو، محمدمانی علیخانی، سیدحسین زمانی، بنیامین علایی، ماهان برزکار، عمران گوگ جیلی، شایان مهرابی، پویا عرب، ابوالفضل مهدیان و محمدرضا آل جلیل دیگر بازیکنان دعوت شده به این مرحله از تمرینات آماده سازی تیم ملی والیبال نوجوانان هستند.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران پیش از این ۲ مرحله اردوی آماده‌سازی برگزار کرده است.

امیر خوش‌خبر به عنوان سرپرست، محمد وکیلی (سرمربی)، حسام‌الدین نائیجی و امان نظر زادقلی دوجی (مربیان)، مهدی خباز (بدنساز)، محمد مهدی آذرمهری (فیزوتراپ) و محمد معین وکیلی (آنالیزور) کادر فنی تیم ملی نوجوانان در این اردوی آماده سازی هستند.

تیم‌ملی والیبال نوجوانان پسر ایران، با کسب مقام نایب قهرمانی آسیا در سال ۲۰۲۲، سهمیه حضور در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۳ را به دست آورده است که این رقابت‌ها، ۱۱ تا ۲۰ مردادماه به میزبانی آرژانتین برگزار خواهد شد.