رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: ۳۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در ارومیه با عملیات ضربتی پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی استان، کشف و ضبط شد.

سرهنگ ابراهیم جلیل پناه روز سه‌شنبه افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی استان در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، با انجام کار اطلاعاتی شبانه روزی و بهره گیری از شیوه‌های نوین پلیسی از فعالیت اشخاصی که در زمینه قاچاق مواد مخدر در “ارومیه” فعالیت داشتند مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: ماموران با تشکیل چندین اکیپ ضمن هماهنگی با مقام قضایی نسبت به شناسایی متهمان اقدام و با اشراف اطلاعاتی یک دستگاه خودروی سمند را در مسیر ” ارومیه- سلماس را  توقیف کردند.
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: در بازرسی از خودرو مقدار ۳۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.

سرهنگ جلیل پناه بیان کرد: در این راستا ۲ متهم دستگیر و یک دستگاه  خودرو(سمند) نیز توقیف که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
وی با تقدیر از همکاری خوب و به موقع مردم با پلیس، گفت: خادمان مردم در انتظامی در جهت ارتقاء احساس امنیت در بین شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.