محمدصادق معتمدیان امروز ۲۸ آذرماه در بازدید از دو واحد تولیدی در ارومیه و نوشین شهر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امسال بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب ( مدظله العالی) سال مانع زدایی و پشتیبانی است و حضور در جمع فعالان صنعت و تولید در همین راستا و برای شناسایی مشکلات و رفع آنها […]

محمدصادق معتمدیان امروز ۲۸ آذرماه در بازدید از دو واحد تولیدی در ارومیه و نوشین شهر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امسال بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب ( مدظله العالی) سال مانع زدایی و پشتیبانی است و حضور در جمع فعالان صنعت و تولید در همین راستا و برای شناسایی مشکلات و رفع آنها برنامه ریزی می شود. 

وی افزود: با بازدید از واحد های تولیدی و حضور در جمع تولیدگران به عنوان سرداران خط مقدم جبهه اقتصادی ضمن عرض خدا قوت به این عزیزان از نزدیک در جریان روند فعالیت های آنان قرار می گیریم. 

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به شرایط موجود و محدودیت های کرونایی، افزود: در حال حاضر که اقتصاد دنیا با مشکل مواجه شده و محدودیت های کرونایی بر اقتصاد جهان و کشورمان اثر گذاشته باید تلاش کنیم گوشه ای از مشکلات حوزه تولید را رفع کنیم. 

معتمدیان تاکید کرد: با همگرایی و تقویت آن بین بخش های مدیریتی باید زمینه ارتقای شاخص های تولید را فراهم کنیم.

وی با تاکید بر روند اجرای اقدامات در راستای قانون بیان کرد: نگاه مدیران باید حل مشکلات باشد و همه در همین راستا حرکت کنند.