تیم تراکتور تبریز از هفته نهم لیگ برتر فوتبال پس از ۲ بازی پرانتقاد نوار شکست های خود را با ۳ گل مقابل نساجی مازندران پاره کرد و به دور برد بازگشت.

تیم تراکتور از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه امروز/ پنجشنبه / در ورزشگاه یادگار امام تبریز در حالی میزبان نساجی قائمشهر شد که هواداران و کارشناسان فوتبال از نوسانات و اشتباهات فردی و فنی قرمزپوشان تبریز انتقاد داشتند.

اما پاکو خمز تیمش را با ترکیب حسین پورحمیدی، شجاع خلیل‌زاده، سید محمد حسینی، عارف آغاسی، ریکاردو آلوز، گوستاو واگنین ، مهدی حسینی، آلوارو خیمنز، عارف رستمی، مهدی هاشمی‌نژاد و مهدی عبدی به زمین فرستاد و بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت.

مهدی رحمتی هم تیم نساجی را با ترکیب رشید مظاهری، وحید محمدزاده، سعید بیگی، امیرمحمد هوشمند، مهرداد عبدی، مرصاد سیفی، اسماعیل بابایی، صابر حردانی، محمدرضا عباسی، محمدرضا آزادی و علا عباس وارد زمین کرد. 

بازی پایاپای ۲ تیم به خصوص در نیمه اول فرصت های مختلفی را روی دروازه یکدیگر فراهم می آورد اما این تراکتورسازی بود که اولین بار توانست دروازه میزبان، نساجی مازندران را توسط گوستاوو واگنین باز کند.

در دقیقه ۳۰ بازی تراکتور اولین گل را وارد دروازه نساجی کرد که کمک داور ابتدا آفساید گرفت اما بعد از مشورت داور و کمکش گل پذیرفته شد.
در نیمه دوم هم ۲ تیم حملات مختلفی را روی دروازه های یکدیگر تدارک دیدند ولی باز هم تیم تراکتور بود که فرصت گلزنی برایش فراهم آمد.

دقیقه ۷۶ که تراکتور تا حدودی بازی را نیز تحت کنترل داشت و پس از یک کنترل شوت تراکتورها(۷۵) توسط رشید مظاهری یک دقیقه بعد برای بار دوم توسط عارف رستمی به گل رسید تا تیم تا حدودی از استرس تساوی دور شود.

دقیقه ۸۷ گل سوم ضربه سر زیبای شجاع خلیل زاده تیر خلاص نساجی مازندران شد اما این پایان ماجرا نبود و ریکاردو آلوز در دقیقه ۹۴ بازی با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد تا بازی با استقلال را از دست بدهد.

تیم داوری این بازی امیر سامان سلطانی، مهدی سیفی، محسن حکیم، سعاد وفاپیشه بودند و محمدرضا فلاح ناظر مسابقه بود.