احتمال حضور «پیمان بابایی»، مهاجم تیم فوتبال سومقائیت جمهوری آذربایجان در تیم تراکتور تبریز، قوت گرفت.

 در حالیکه از مدت ها قبل و با توجه به کمبود مهاجم در تیم تراکتور، خبر پیوستن این مهاجم بومی به جمع تراکتوری ها مطرح شده است، پایان قرارداد وی با باشگاه آذربایجانی و خروج نامش از لیست بازیکنان فصل جدید سومقائیت، حضور بابایی در تراکتور را بیش از پیش قوت بخشیده است.

هرچند این بازیکن ۲۶ ساله به صورت قرضی از تیم ماشین سازی در فصل گذشته به سومقائیت پیوسته بود و تا سال ۲۰۲۲ با سبزقباهای تبریزی قرارداد دارد، اما گفته می شود مسئولان باشگاه تراکتور طی مذاکراتی با او توافقات لازم برای حضورش در تراکتور را جلب کرده اند.

بابایی که از تربیت یافتگان آکادمی باشگاه تراکتور است، پیشتر در تیم های گسترش فولاد و ماشین سازی بازی کرده و فصل گذشته نیز با ۸ گل زده، عنوان آقای گلی لیگ برتر جمهوری آذربایجان را کسب کرد.

پیراهن شماره ۸ بابایی، در فصل جدید لیگ برتر جمهوری آذربایجان به صبوحی عبدالله زاده اختصاص یافته است.

همچنین بنا بر برخی اخبار دریافتی از باشگاه تراکتور تبریز، این تیم برای تقویت خط دفاعی خود با سعید آقایی، بازیکن تبریزی تیم سپاهان اصفهان نیز به توافقات اولیه دست یافته است.

تیم فوتبال تراکتور تبریز با راهیابی به فینال جام حذفی فوتبال باشگاه های کشور، سهمیه رقابت های آسیایی خود را تثبیت کرد، اما اگر به قهرمانی جام حذفی دست پیدا کند، به صورت مستقیم و در غیر این صورت با انجام بازی های مقدماتی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده حاضر خواهد شد.

فینال جام خذفی باشگاه های کشور بین دو تیم تراکتور تبریز و استقلال تهران ۱۳ شهریور در ورزشگاه امام رضای مشهد برگزار می شود.