مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز از فضاسازی گسترده این اداره کل به مناسبت روز جهانی قدس در خیابان های اصلی شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری توران به نقل از شهریار، سعید حاجی زاده با اعلام این خبر اظهار داشت: امسال نیز همچون سال های گذشته اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز با فضاسازی های گسترده شهر به استقبال راهپیمایی عظیم این روز می رود.

وی با اشاره به مشارکت همکاران امور ارتباطات مناطق ۱۰ گانه شهرداری تبریز در فضاسازی روز جهانی قدس، گفت: این اداره کل، تمهیدات لازم را برای برگزاری باشکوه مراسم راهپیمایی این روز، اعم از تبلیغات محیطی، سیستم صوتی، استقرار جایگاه ویژه مراسم و آذین بندی آن و … تدارک دیده است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز، فضا سازی راهپیمایی روز جهانی قدس، همزمان با فضا سازی شب های قدر و سالروز شهادت حضرت علی (ع) آغاز شده و از اوایل هفته آینده نیز طرح های مربوط به گرامیداشت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) ونیز قیام تاریخی ۱۵ خرداد اکران خواهد شد.

حاجی زاده افزود: هماهنگی های لازم به عمل آمده تا خانواده بزرگ شهرداری تبریز نیز در راه پیمایی روز جهانی قدس، باشکوه تر از سال های قبل حضور یابد.