شهردار منطقه ۱ تبریز از توزیع آسفالت در بالغ بر ۵۰ محله این منطقه خبر داد. به گزارش شهریار، محمدرضا قربانیان تبریزی با اعلام این مطلب گفت: پس از صدور دستور شهردار شهردار تبریز مبنی بر اصلاح وضعیت خیابان ها و مسیرهای سطح مناطق و تسریع در این امر، بلافاصله چندین اکیپ عمرانی و خدماتی […]

شهردار منطقه ۱ تبریز از توزیع آسفالت در بالغ بر ۵۰ محله این منطقه خبر داد.

به گزارش شهریار، محمدرضا قربانیان تبریزی با اعلام این مطلب گفت: پس از صدور دستور شهردار شهردار تبریز مبنی بر اصلاح وضعیت خیابان ها و مسیرهای سطح مناطق و تسریع در این امر، بلافاصله چندین اکیپ عمرانی و خدماتی منطقه توسط معاونت فنی و عمرانی و حوزه خدمات شهری به صورت دو شیفته اقدامات خود را در این خصوص آغاز کردند.

شهردار منطقه ۱ تبریز اعلام کرد: توزیع آسفالت در سطح منطقه به ترتیب اولویت و طبق برنامه ریزی و زمانبندی انجام و بسیاری از نقاطی که نیاز اساسی داشتند اصلاح زیرسازی و توزیع آسفالت در آنها انجام شد.

وی به مسیرهای کوی نجف نژاد به میزان۵۷تن، کوی شهدا ۱۰ تن، کوچه حسن در خیابان ۱۲ فروردین ۴۰ تن، کوی رضوان، کوی دخیلی، کوی گلپر، کوی فاطمی با حدود ۳۷تن، میدان ولی امر ۳۵۰ تن، میدان بهارستان، کوی روشن حدود ۳۹ تن، کوچه چلبی و… اشاره کرد.

وی گفت: چندین مسیر دیگر نیز در دستور کار قرار گرفته است که به زودی شاهد انجام فعالیت عمرانی و خدماتی در آنها خواهیم بود.