یک منبع آگاه در بیمارستان باقرالعلوم اهر از افزایش آمار مسمومیت ناشی از مصرف مشروبات الکلی تقلبی در اهر به ۱۰۲ نفر خبر داد.

یک منبع آگاه در بیمارستان باقرالعلوم اهر در گفت‌وگویى، آخرین وضعیت مسموم شدگان با مشروبات الکلی تقلبی در اهر را تشریح کرد و گفت: بر اساس آخرین اخبار آمار مسمومیت با مشروبات الکلی تقلبی به ۱۰۲ نفر رسیده است.

وی بابیان اینکه ۳۶ نفر از مسموم شدگان با مشروبات الکلی به لحاظ وضعیت وخیم‌شان به بیمارستان سینای تبریز منتقل شده‌اند، افزود: یک نفر از مسموم شدگان با مشروبات الکلی طی روزهای گذشته فوت کرده بود.

این منبع آگاه ادامه داد: از مجموع نفرات مسمومیت با مشروبات الکلی تقلبی در اهر ۳۰ نفر نیز در بیمارستان باقرالعلوم اهر دیالیز شده‌اند.

وی، سنین مسموم شدگان با مشروبات الکلی تقلبی در اهر را ۱۵ تا ۵۴ سال اعلام کرد و یادآور شد: بر اساس آخرین اخبار واصله یکی دیگر از مسموم شدگان در بیمارستان سینای تبریز نیز فوت کرده و هنوز تأیید نشده است.

این منبع آگاه در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه آیا مسمومیت با مشروبات الکلی تقلبی مشگین‌شهر نیز همانند اهر بود؟ گفت: طبق اظهارات مسئولان محلی مسمومیت‌ها مشابه همدیگر است و اینکه مشروبات از اهر منتقل شده باشد را باید مسئولان در این‌باره توضیح دهند، پاسخ این سوال از اختیارات ما نیست.

  • منبع خبر : مهر