گزارش توران حاکیست ؛ میرولی آتش زر که به دنبال خداحافظی مسعود برزگر جلالی به عنوان شهردار منتخب از سوی شورای شهر بناب انتخاب شده بود از قبول مسئولیت منصرف شد. رئیس شورای اسلامی شهر بناب طی گفتگویی ضمن تایید این خبر گفت: میرولی آتش زر درخواست انصراف خود را که مشکلات خانوادگی دلیل آن […]

گزارش توران حاکیست ؛ میرولی آتش زر که به دنبال خداحافظی مسعود برزگر جلالی به عنوان شهردار منتخب از سوی شورای شهر بناب انتخاب شده بود از قبول مسئولیت منصرف شد.

رئیس شورای اسلامی شهر بناب طی گفتگویی ضمن تایید این خبر گفت: میرولی آتش زر درخواست انصراف خود را که مشکلات خانوادگی دلیل آن عنوان شده است بصورت کتبی به شورای شهر بناب ارائه کرده و این درخواست مورد قبول اعضای شورا قرار گرفته است.

به گفته رسول رهبرفام با منصرف شدن آتش زر از قبول مسئولیت شهرداری بناب ، شورای اسلامی شهر به دنبال بررسی گزینه های دیگر برای تصدی شهرداری بناب می باشد که نتایج نهایی آن در آینده به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

شورای اسلامی شهر بناب در یکصد و نهمین جلسه روز یکشنبه ۲۸ دی ماه پس از قبول استعفای برزگرجلالی شهردار سابق بناب ، مالک فردوسی را به عنوان سرپرست شهرداری معرفی کرده و در همان جلسه پس از استماع برنامه های میرولی آتش زر وی را با اکثریت آرا به عنوان شهردار منتخب بناب تعیین کرده و برای صدور حکم مسئولیت به استانداری آذربایجان شرقی معرفی کردند.

انتظار می رود شورای اسلامی شهر بناب در اولین زمان ممکن و البته با نهایت دقت و صداقت با انتخاب شهرداری لایق و کاردان برای شهر بناب موجب دلگرمی شهروندان و نجات شهر از بلاتکلیفی شوند.

شهرستان بناب با ۱۳۰ هزار نفر جمعیت در ۱۱۰ کیلومتری جنوب تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی واقع شده است.

منبع : ایسنا