گزارش توران حاکیست ؛  رحیم شهرتی‌‌فر بعداز ظهر یکشنبه با حضور در جمع بازاریان و اصناف بازار بزرگ تبریز با تاکید بر فضیلت‌های ماه مبارک رمضان گفت: مردم کشور ما واقعا نوع دوست و مهربان هستند چراکه در همین ماه مبارک رمضان میلیاردها ریال در قالب سفره های افطاری به ایتام و یا برگزاری جشن […]

گزارش توران حاکیست ؛  رحیم شهرتی‌‌فر بعداز ظهر یکشنبه با حضور در جمع بازاریان و اصناف بازار بزرگ تبریز با تاکید بر فضیلت‌های ماه مبارک رمضان گفت: مردم کشور ما واقعا نوع دوست و مهربان هستند چراکه در همین ماه مبارک رمضان میلیاردها ریال در قالب سفره های افطاری به ایتام و یا برگزاری جشن گلریزان به همنوعان خود کمک کرده اند که این در هیچ جای دنیا سابقه ندارد؛ البته در این کمک ها بازاریان و اصناف کشور نقش مهمی داشتند.

وی با اشاره به اینکه طرح تحول نظام سلامت یکی از یادگارهای باارزش دولت یازدهم بعد از اتمام خواهد بود، ادامه داد: این یک طرح بزرگی بود که باعث سرو سامان گرفتن مشکلات متعدد حوزه بهداشت و درمان کشور شد.

شهرتی فر در خصوص آمار بالای بیکاری جوانان و فارغ التحصیلان نیز گفت: بزرگترین تهدید داخلی بعد از تورم و رکود اقتصادی، معضل بیکاری در کشور است.

وی با اشاره به اینکه دولت می خواهد تا با حمایت از واحدهای تولیدی و بنگاه های اقتصادی به ایجاد اشتغال کمک کند، ادامه داد: سیاست دولت یازدهم افزایش امید و آرامش در جامعه و در حوزه های سیاسی و اقتصادی است.

شهرتی فر همچنین با انتقاد از سیاست‌های اشتباه دولت گذشته در مسائل اقتصادی گفت: دولت نهم و دهم به نفت متکی بود و به تولید داخلی ضربه زد و متاسفانه اکنون آثار آن مشهود است.