گزارش توران حاکیست ؛ رسول خطیبی طی گفتگویی اظهار کرد: من با علی کریمی در بازی‌های آسیایی بانکوک در سال ۱۹۹۸، جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان و جام ملت‌های ویتنام هم‌بازی بوده و از این بابت خوشحالم هستم که با یکی از بهترین بازیکنان ایران هم تیمی بودم. وی افزود: علی کریمی در دوران ملی خود […]

گزارش توران حاکیست ؛ رسول خطیبی طی گفتگویی اظهار کرد: من با علی کریمی در بازی‌های آسیایی بانکوک در سال ۱۹۹۸، جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان و جام ملت‌های ویتنام هم‌بازی بوده و از این بابت خوشحالم هستم که با یکی از بهترین بازیکنان ایران هم تیمی بودم.

وی افزود: علی کریمی در دوران ملی خود افتخارات زیادی را برای تیم ملی ایران کسب کرده که می‌توان به کسب عنوان قهرمانی بازی‌های آسیایی بانکوک، صعود به جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان و سومی جام ملت‌های چین در سال ۲۰۰۴ اشاره کرد.

سرمربی تیم تراکتورسازی به قهرمانی تراکتورسازی در جام حذفی کشور اشاره کرد و گفت: علی کریمی در نخستین قهرمانی تیم تراکتورسازی در فوتبال ایران که به جام حذفی فصل گذشته مربوط می‌شود، نقش به سزایی داشته و من از بابت درخشش وی در تیم تراکتورسازی خوشحال می‌باشم و امید دارم که علی کریمی بتواند در ادامه مراحل زندگی خود نیز به توفیقات روز افزون دست یابد.