نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز با تقدیر از خدمات درمانی رایگان بیمه سلامت به اقشار کم درآمد، گفت: فعالیت‌های بیمه سلامت در این مدت منجر به کاهش دغدغه درمانی قشر عظیمی از مردم استان شده است.

حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد علی آل هاشم روز سه شنبه در بازدید از اداره کل بیمه سلامت آذربایجان شرقی و دیدار با کارکنان از نزدیک در جریان خدمت رسانی این سازمان به مردم قرار گرفت و با قدردانی از ارائه خدمات درمانی رایگان به اقشار کم درآمد جامعه، اظهار کرد: اینکه دهک های پایین جامعه به طور رایگان زیر پوشش بیمه قرار گرفته و از خدمات درمانی بهره مند شده اند، قابل تقدیر است.
وی با تاکید بر اهمیت نیروی انسانی در ادارات گفت: امروز در کنار سازمان، نیروی انسانی از اهمیت بالایی در مسیر تحقق اهداف سازمان ها قرار دارد و به همین خاطر رسیدگی به امور رفاهی و اداری کارکنان نقش موثری در ماموریت های سازمان بیمه سلامت دارد.
امام جمعه تبریز با بیان اینکه ساختمان اداره کل بیمه سلامت جزو ساختمان های مطلوب و دارای فضای مناسب استان است از مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان شرقی در خصوص فراهم کردن فضاهای اداری در تبریز و شهرستان ها تقدیر کرد.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در این بازدید سرزده از میز خدمت اداره کل بیمه سلامت نیز بازدید و در جریان امور مربوط به بیمه شدگان قرار گرفت.
به گزارش ایرنا، مدیر کل بیمه سلامت آذربایجان‌شرقی روز گذشته در گفت و گویی با ایرنا اظهار کرد : در یک سال گذشته بیش از ۱۶ هزار مادر باردار، ۶۹ هزار مادر شیرده و بالغ بر ۱۴۴ هزار کودک زیر پنج سال از خدمات درمانی و بیمه‌ای در استان بهره‌مند شده‌اند.
دکتر وحید مجیدی با اشاره به ارائه خدمات به نیمی از جمعیت آذربایجان شرقی اظهار کرد: بیش از ۵۲ درصد کل جمعیت زیر پوشش بیمه سلامت قرار دارند که نزدیک به ۹۰ درصد این جمعیت به‌ صورت رایگان زیرپوشش بیمه سلامت قرار دارند.