مالک باشگاه تراکتور گفت: با حضور خمز و بازیکنانی همچون کیانی، اخباری و عباس زاده خیالم از تیم آسوده است.

مالک باشگاه تراکتور ادامه داد: من به عنوان یک دوست در خدمت تیم و سرمربی هستم و امیدوارم این همکاری به صورت دو طرفه ادامه داشته باشد.

زنوزی گفت: ما از طریق فوتبال با هم آشنا شدیم، ولی این دوستی از طریق فوتبال تمام نخواهد شد جا دارد به این موضوع هم اشاره کنم که بازیکنان تراکتور بهترین‌های ایران هستند و انتظار داریم با ساخت یک تیم منسجم، اعضای تیم را به آن چیزی که مستحق هستند، برسانید.

وی عامل بدشانسی را در جایگاه کنونی تراکتور موثر دانست و گفت: اگر بدشانس نبودیم، اکنون بین چهار تیم بالای جدول قرار داشتیم. به عنوان مثال در بازی با سپاهان روی اتفاقات شکست خوردیم و یا در بازی با ملوان لایق پیروزی بودیم.

زنوزی افزود: به امید خدا فاصله امتیازی را با تلاش مضاعف جبران خواهیم کرد و معتقدم در فوتبال غیر ممکن وجود ندارد و می‌توانیم در لیگ و یا جام حذفی به قهرمانی دست یابیم.

خمز: به چیزی که می خواهیم می رسیم

پاکو خمز سرمربی تیم فوتبال تراکتور نیز در این جلسه گفت: من از حمایت‌های آقای زنوزی تشکر می‌کنم و از اینکه در کنار شما حضور دارم، خوشحال هستم.

وی ادامه داد: قطعاً با بهره‌گیری از امکانات باشگاه و اتکاء به حمایت‌های آقای زنوزی و مدیریت باشگاه و تلاش اعضای تیم به آن چیزی که می خواهیم خواهیم رسید.

خمز مربی با دانشی است

سرپرست مدیرعاملی تراکتور نیز گفت: خمز مربی با دانش و فعالی است و با آمدن وی انرژی مضاعف به تیم تزریق شده است.

ایوب بهتاج به اردوی تیم در ترکیه اشاره کرد و افزود: با استفاده از فرصت تعطیلی لیگ برتر، اردوی دو هفته‌ای بسیار منظم و مفید در شهر آنتالیای ترکیه برگزار و پس از پشت سر گذاشتن تمرینات منظم، دو بازی تدارکاتی با تیم‌های قدرتمند انجام دادیم.

وی گفت: آقای «قربان بردیف» در روز پایانی اردوی ترکیه از تراکتور جدا شد، ولی خوشبختانه با درایت بزرگان تیم، آرامش و انسجام تیمی‌مان حفظ شد.

وی افزود: با حضور آقای نصرتی تمرینات تیم در تبریز پیگیری شد تا اینکه با تدابیر هیات مدیره و حمایت مالک باشگاه، آقای خمز به عنوان یک مربی با دانش به تیم اضافه شد و در این مدت تمرینات مرتب و خوبی پشت سر گذاشته‌ایم.

بهتاج با بیان اینکه خمز مربی با دانش و فعالی است، گفت: با حضور ایشان انرژی و انگیزه مضاعف به تیم تزریق شده است بازیکنان باید با تلاش بیشتر، خودشان را با شرایط جدید وفق دهند تا در بازی‌های باقی مانده امتیازات کامل را کسب کنیم.

تیم فوتبال تراکتور ۲۹ آذر و از هفته دوازدهم لیگ برتر در تهران به مصاف پیکان می رود.